Výrobky

Bledomodré džínsy

Hľadáte letne jeans light blue? U nás v Big Star ich určite nájdete a to hneď v rôznych modeloch aj štýloch. Tieto svetlomodré nohavice sú obľúbenou farbou najmä mladých ľudí. No aj mnohí zo staršej generácie siahne po bledomodrých nohaviciach vďaka svojej pastelovo modrej farbe najmä v lete. V lete sa sama ponúka pekná modrá bledá farba, ktorá pripomína slnečnú oblohu a ani sa nemusíte báť, že sa vám tak skoro džínsy zašpinia ako je to v prípade jesenného a zimného sychravého počasia. Vždy ste si kupovali klasické modré blue jeans? Tak dodajte teraz k tomu light a dostanete peknú svetlomodrú farbu, ktorú si na džínsoch zamiluje každý.

blue light jeans

Aj tieto bledo modré džínsy sa pomaly stávajú klasikou a vďaka tomu ich môžete nájsť vo všetkých štýloch aj modeloch. Vďaka svojej bledomodrej farbe sú ľahko skombinovateľné a hodia sa ku všetkým letným farebným tričkám. Nohavice pôsobia trochu športovejšie, a na free time. Ale obliecť si ich môžete aj do kancelárie. Iba na nejaké špeciálne príležitosti alebo oficiálne udalosti by asi neboli najvhodnejšou voľbou. Tam by sme sa skôr orientovali do tmavšej farby, keby sme už mali zvoliť nejakú rifľovú kombináciu.

blue light jeans

Ponuku Blue light džínsov alebo belasých či bledomodrých džínsov ako ich môžeme tiež nazvať nájdete na našej internetovej stránke. Blue light jeans nájdete v každej kategórii, stačí si už len vybrať tie pravé pre vás. Ak ste z miest Prešov, Košice alebo Žilina môžete navštíviť aj naše kamenné predajne a vybrať si vaše nové blue light džínsy priamo tam. V našich džínsoch sa budete cítiť vždy atraktívne, štýlovo, moderne a hlavne sám/a sebou. Naše džínsy sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý vám bude robiť radosť ešte dlho. V našej ponuke tiež nájdete plno zliav a výpredaj sezónneho tovaru alebo iných špeciálnych akcií. Kupovať u nás sa naozaj oplatí.