Výrobky

Dárek na Valentína

Čo sú to firemné darčeky? Aké môžu byť? Je to úplne čokoľvek, čo si zakúpite z e-shopu. Rozoberieme si to viac dopodrobna.

Parfémy – tak v tomto som úplný odborník. Parfémov mám doma asi milión (s nadsadením) a každý je iný. Naposledy som dostala dva parfémy od priateľa na Valentína a bola som z toho nadšená. On veľmi dobre vie, ako parfémy zbožňujem a kúpil mi ich. Obaja vonia úplne takou tou sladkou vôňou, ktorú mám najradšej.

darek

Ruže v skle – pokiaľ ešte nemáte darček na Valentína, tak tento vašu priateľku stopercentne dostane do kolien. Ružou v skle, ktorá vydrží trebárs aj tri roky, dáte najavo svojej priateľke, ako veľmi ju milujete. Choďte so svojou priateľkou niekam na romantickú prechádzku a tam jej tú ružu dajte. A pokiaľ je tam ešte taký šuflíček na nejakú vec, tak do neho môžete ešte vložiť náhrdelník, alebo prsteň. My ženy milujeme šperky a mne osobne by sa taký darček na Valentína veľmi páčil.

Prsteň (žiadosť o ruku) – ak ste vo vzťahu už dlho a plánujete ju požiadať o ruku s nádherným prstienkom, tak prečo to neurobiť práve na Valentína? Veľa žien také romantické gesto určite ocenia.

darek

Párové mikiny – poznáte také tie párové mikiny s podobnými nápismi ako je Her King & Her Queen? Také párové mikiny teraz strašne veľmi frčia a sú veľmi moderné. A vždy, keď budete nosiť mikinu od priateľa alebo priateľky, spomeniete si na toho, kto vám ju dal. Nádherný darček, ktorý vám vydrží dlho a má veľkú citovú hodnotu.

Nezabudnite na jednu vec: darček, či už k výročiu vzťahu, na Valentína, alebo narodeniny nemusí byť drahý, aby urobil radosť. Niekedy poteší aj len maličkosť, ktorá je venovaná z lásky. A ak chcete byť originálny, vyrobte svojej drahej polovičke darček vy. Niekto má talent na výrobu šperkov, náušníc, alebo napríklad niečoho iného. Dôležité je, že ste si spomenuli.