Krása

Moderné džínsy tejto sezóny

Ani u vás v šatníku nemôžu chýbať jeansy? Že žena by sa mala obliekať elegantne a slušne? Slušný outfit môžete mat aj vďaka jeansom. Dámske jeansy vždy predstavovali pohodlný kúsok oblečenia, ktorý sa hodí každej vekovej kategórii ale aj postave. Vďaka moderným strihom dokážu jeansy dnes zakryť aj nedokonalosti či zvýrazniť prednosti. Aké trendy džínsov nás čakajú v roku 2023? Jeansy by ste zo svojho šatníka rozhodne nemali vyhadzovať. Práve tento rok rifľovine mimoriadne praje a jeansy sú hitom moderného outfitu. Aj keď sa na ženách očakávajú šaty a sukne, niekedy sa predsa len chceme cítiť pohodlne a obliecť si jeansy či nohavice. Ale aj tak môžete vyzerať štýlovo.

jeansy

Zvonové jeansy.

Niekoho možno poteším, niekoho možno zarmútim. Zvonové jeansy buď milujete alebo nemáte rady. Zvonové jeansy si však rozhodne zaslúžia našu pozornosť a svoju slávu nemajú len tak pre nič za nič. Zo všetkých strihov jeansov možno povedať, že práve zvonové sú najviac ženské a najviac sexy. Dokážu neuveriteľne zvýrazniť a predĺžiť nohy. Správny strih taktiež vyzdvihne aj vaše pozadie. Zvonové jeansy sa vyznačujú úzkym pásom, ale rozšíreným spodkom. Oproti obľúbenému skinny strihu pôsobia na postave oveľa výraznejšie čoho sa mnoho žien boji.

jeansy

Posledné roky sme boli zvyknuté na obtiahnuté, elastické strihy jeansov, ktoré nepútali žiadnu pozornosť. Zvonové jeansy si na vás okolie skôr všimne. Tento strih boli v 90. Tých rokoch veľkým hitom a dnes sa opäť tešia obľube. Stačí ich správne skombinovať a môžete okúzliť jednoduchým, ale moderným outfitom. Pri zvonových jeansoch už nemusíte toho veľa vymýšľať. Najkrajší outfit vytvoríte použitím obyčajného trička, roláka či svetra. Pokiaľ hľadáte skutočne kvalitne a moderne rifľové kúsky, určite by ste mali navštíviť internetový eshop bigstarjeans.sk. Na bigstarjeans si vyberie oblečenie skutočne každý bez ohľadu na pohlavie či vek.