Podnikanie

Nepodceňujte staré overené múdrosti, platia aj dnes

Namaste je pozdrav, ktorý bude prvým kontaktom pri návšteve erotického masážneho salóna s masérkami, ním vás privítajú, ponúknu vám aj kávu alebo šálku čaju a možnosť pred rituálom osprchovať sa. Potom vás prezlečú do sárongu, a až tak je možné pristúpiť k samotnej masáži. Senzuálne či tantrické masáže sú bežné aj na Slovensku, ľudia si ich obľúbili ako akúkoľvek inú službu, ktorá ponúka uvoľnenie, radosť či vzrušenie. Východné civilizácie sa už pred tisíckami rokov zaoberali zjednotením ducha a tela, používali nuru masáž na to rozličné metódy a tie sa zachovali až dodnes. Z ich múdrosti ťažíme aj my, aby sme svoj organizmus dostali do rovnováhy, upokojili myseľ a zrelaxovalo naše telo.

Od rúk sa do tela šíri príjemné teplo

Online je možné objednať sa na niektorú z typov masáží, ktoré salóny ponúkajú, je to klasická či double masáž, magic či couple alebo trocha vzrušujúcejšia masáž lingamu, a tiež nuru masáž. Práve posledná zo spomínaných je zvláštna tým, že začína v sprche spolu s masérkou, kde sa dotýka vášho tela, spoločne sa osprchujete, čo je vlastne akási predohra pred samotnou masážou.

V salónoch sa stretnete iba so šikovnými dievčatami, ktoré vedia, čo treba robiť, ako masírovať, spolu s masážnym nuru gélom vám budú stimulovať vaše erotogénne zóny, dotýkať sa tela na každom jeho kúsku, hladkať vás, pritom je gél veľmi dobrý pomocník, lebo umožňuje kĺzavé a hladké dotyky, pohyb telo na telo, ktorý je maximálne príjemný a dokonalo vzrušujúci aj vďaka chladivému gélu.

Rozličné polohy prinášajú iný prežitok

Zákazník je po takejto masáži, plnej rozkoše a slasti vzrušený, preto si môže po jej skončení trocha oddýchnuť, poležať si a nasať všetko, čo práve prežil. Pri odchode je bežnou praxou, že vám masérka podaruje drobný darček, pozornosť ako poďakovanie za vašu dôveru a návštevu salóna. Ak ste boli so službou spokojní, určite sa k nim vrátite a prežijete všetko znova, sú tu pre vás stále.