Výrobky

Zabudnite na plesne – zabezpečte si krásne nechty!

Pleseň na nechte je nepríjemná záležitosť, ktorá na tele indikuje určitý problém, či už je to ochorenie alebo zápal. Ak to postihne naše nechty, je načase spozornieť. Faktorov môže byť niekoľko – nedostatok zdravej výživy, vitamínov či minerálnych látok, ale aj vážnejší problém. Tomuto stavu sa dá predísť aj správnou starostlivosťou o nechty, aby boli nielen krásne, pestované a udržiavané, ale najmä zdravé. V rámci prevencie aj účinnej podpornej liečby môžete využiť náš jedinečný prípravok – protiplesňovú fázu (11ml). Produkt je vytvorený tak, aby dokázal vyliečiť aj rozšírenejší typ plesne na nechte.

sexi nechty

Funguje na princípe dezinfekcie a aplikuje sa na prírodný necht ako prvá fáza pred podkladovým UV gélom v prípade, ak ide o prevenciu. Ak však máte už určitý typ plesne, je nutná liečba nanášaním 1 až 3x denne – v prípade zhoršeného stavu vyhľadať lekára. Prostriedok možno objednať vo výhodnej sume 3,50 eur. K podporným prípravkom na nechty patrí odstraňovač akrylu s lanolínom (v cene za 4 eur), tekutý pilník (3,50 eur), príprava na nechty (3,80 eur), odstraňovač nerovností (3,50 eur), olej na nechty s melónovou arómou (2,40 eur), odstraňovač kožičky (3,50 eur) či poly liquid booster (4,84 eur).

krasne nechty

ESHOP D-NAILS má v ponuke len kvalitné, unikátne a osvedčené výrobky – okrem UV LED gélov aj farebné odtiene, čističe, pigmenty, zdobenie, brúsky, akryl a luxusné mihalnice ARDELL. Prípravky, ktoré sú absolútne neprekonateľné a pomocou ktorých sa z vás stane skutočný odborník na prípravu nádherných nechtov ! Ak nakupujete pre vlastnú potrebu, prípadne si organizujete vlastný biznis, tieto prípravky by tam zaručene mali mať miesto. O pozitívnych skúsenostiach hovoria aj nadšení zákazníci. V prípade záujmu sa smelo dočítajte o našom nechtovom štúdiu viac na našom webu. Nájdete tam veľa rád a produktov na správne urobené nechty.