Podnikanie

Zdravotné benefity tantra masáží

Senzuálne masáže Bratislava Bratislavatantra vám dokážu ponúknuť to, čo bežné masáže, ktoré ľudia poznajú z bežného života, ani zďaleka nedokážu. Dôvodov je hneď niekoľko. V 1 rade bežné masáže majú presne stanovené techniky, postupy toho, ako sa majú postarať o telo zákazníka a ako má napomôcť k jeho uvoľneniu sa. Ničím takýmto masáže erotického typu nedisponujú a takéto masáže sú skôr spontánnymi akciami, pričom celý program závisí práve od toho, čo sa zákazníkovi páči a čo nie. Práve na základe podnetov, ktoré vydáva masérka, si všíma reakcie svojho klienta a podľa toho zostavuje celý tento statický program a vedie ho v takom znamení, aby bol zákazník maximálne spokojný.

masáž

Erotické masáže sa navyše starajú nielen o fyzické telo človeka, aj keď si množstvo ľudí myslí, že uspokojenie zákazníka po fyzickej stránke je práve to, čo je hlavnou náplňou programu, tak to nie je pravda. Tieto masáže vychádzajú z veľmi starého indického náboženstva s filozofickými a meditačnými prvkami, ktoré je viac orientované na vnútro človeka a jeho svet duchovna a psychiky. Súčasťou týchto masáží je taktiež prečistenie čakier, prípadne odblokovanie zablokovaných hlavných prúdov.

žena

Takéto masáže so sebou prinášajú množstvo zdravotných benefitov, pretože masérka je vyškolená tak, aby dokázala stimulovať každý 1cm zákazníkovho tela, a to nevynímajúc intímne partie, ale aj blízke okolie a práve z tohto dôvodu sú tieto masáže na úplne inej úrovni ako klasické masáže, pri ktorých sa maséri žiadnym spôsobom neorientujú na venovanie pozornosti práve intímnym zónam. Takéto masáže sú určené pre obe pohlavia, pričom je však niekoľko programov, ktoré sú vyslovene určené pre mužov a niekoľko programov, ktoré sú vyslovene určené pre ženy. Takéto masáže sú skvelým spôsobom ako efektívne využiť voľný čas, prípadne si môžete zakúpiť darčekový poukaz, ktorý venujete svojim známemu ako originálny darček.