Výrobky

Erotika na nás číha na každom kroku

V živote nás postretnú kadejaké situácie, v ktorých sa ocitáme niekedy nie vlastnou vinou, musíme riešiť množstvo nepríjemných problémov a to všetko nám uberá sily a energiu na tie príjemnejšie povinnosti. Oddych a relax potrebujeme k životu ako soľ, pretože žiť v dlhodobom strese si vyberá svoju daň.

Príjemné dotyky potešia každého

Spolunažívanie v partnerstve niekedy môže zaškrípať, intímne chvíle už nie sú také príťažlivé a vzrušujúce ako kedysi, a tak unikáme a hľadáme potešenie inde. Najlepším miestom, kde sa môžeme diskrétne uvoľniť, zrelaxovať a pritom zažiť aj vzrušenie, je erotický salón, v ktorom poskytujú tantrické masáže. Tantra je vlastne duchovné a telesné prepojenie, pri nej si uvedomíme samých seba a zistíme aj mnoho skutočností o svojom tele.

Na tantrické masáže je možné objednať sa prostredníctvom internetových stránok, najskôr však 1 hodinu vopred. V ponuke služieb salóna sa nachádzajú mnohé druhy masáží, výber je len na zákazníkovi, pre ktorý z nich sa rozhodne. Môže to byť klasická masáž, double body, body, special, couple, magic alebo vzrušujúca masáž lingamu. Masérky sú profesionálky, dievčatá či ženy, blondíny alebo tmavovlásky, všetky sú šikovné a do masáže sa vložia celé, a to doslova, pretože sú schopné pri masáži používať ruky, prsia, ústa, nohy a dokonca celé telo. Obslúžia každého dospelého zákazníka, podmienka však je, aby nebol pod vplyvom drog či alkoholu alebo s kožným či vírusovým ochorením.

S pomôckami sa relaxuje príjemnejšie

Po príchode do salóna sa vám bude venovať vybraté dievča, ponúkne vám čaj alebo kávu a sprchu, potom sa môžete prezliecť do sárongu a až teraz na rad tantra samotná masáž. Zákazník už musí iba relaxovať a úplne sa nechať vtiahnuť do príjemného sveta dotykov, rozkoše a vzrušenia. V mnohých prípadoch dochádza počas masáže aj k orgazmu, no to je celkom normálne, keďže sa vás masérka dotýka na intímnych miestach, hladí ich a stimuluje.

Po skončení rituálu si opäť môžete dopriať sprchu, trocha si poležať a zrelaxovať. Rozlúčka sa ponesie v duchu pozdravu „namaste“ a každý zákazník dostane malý darček na pamiatku.