Výrobky

IBC kontajner najvyššej kvality

Ak hľadáte kontajner na uskladnenie a transport kvapalín, odporúčame Vám použiť IBC kontajner od popredného výrobcu kontajnerov na európskom trhu. Spoločnosť Schoeller Allibert vyrába rôzne druhy IBC kontajnerov, s ktorými bude manipulácia aj s kvapalnými látkami jednoduchá a hygienická. IBC kontajner 4430B20 je vďaka systému Bag-in-box ideálnou voľbou v prípade potreby uskladnenia tovaru s objemom do 250 litrov. Kvapaliny z kontajnera dostanete jednoducho, a to vďaka výpustu. Súčasťou tohto IBC kontajnera je indikátor hladiny. Po použití kontajner ľahko vyčistíte. Je konštruovaný tak, aby bol použiteľný aj s technológiou SmartLink.

sklad

Tak, ako to býva v prípade produktov od spoločnosti Schoeller Allibert samozrejmosťou, aj tento IBC kontajner je plne recyklovateľný. Schoeller Allibert však vyrába aj mnohé ďalšie IBC kontajnery s rôznymi objemami, ako napríklad IBC kontajner 300 l, IBC kontajner s objemom 1060 l, IBC kontajner s objemom 1192 l a mnohé ďalšie. Spoločnosť Schoeller Allibert sa špecializuje aj na ďalšie produkty, bez ktorých sa počas skladovania tovaru, či jeho transportu, nezaobídete. Veľkou skupinou produktov sú plastové kontajnery a prepravky. V ponuke Schoeller Allibert ich nájdete v nespočetnom množstve prevedení.

voda

Či už chcete dané prepravky využívať v potravinárstve, alebo hľadáte kontajnery použiteľné v náročných podmienkach priemyselného prostredia, na webovej stránke www.schoellerallibert.com ich určite nájdete. Všetky produkty tejto spoločnosti sú navrhované tak, aby predovšetkým spĺňali potravinárske a priemyselné normy. Pre Schoeller Allibert je priroritou kvalita a efektivita použitia jednotlivých produktov, ale aj ich vzájomná kompatibilita. V neposlednom rade je dôraz kladený aj na ekologickosť ich výroba. Preto sa dajú kontajnery, plastové palety aj prepravky recyklovať.