Podnikanie

Pomoc s likvidáciou firmy

Nie vždy dopadnú podnikateľské plány úspešne. No aj keď už je jasné, že s podnikaním musíte skončiť, nesmiete zabudnúť na korektný postup. V prípade, že chcete vykonať likvidáciu firmy, dôjde k mimosúdnemu vyrovnaniu majetkových vzťahov zanikajúceho objektu. Ide o pomerne komplikovaný proces, ktorý musí byť vykonaný správne. Ak si nie ste istí, ako máte postupovať, prípadne nemáte čas sa tomuto procesu náležite venovať, obráťte sa na spoločnosť eZmluva. Tá Vám ponúka kompletnú likvidáciu spoločnosti s výmazom z OR za výhodnú cenu, ktorá predstavuje čiastku 599€.

podnikanie

Firma eZmluva za Vás urobí potrebné úkony, ako spísanie Zápisnice z valného zhromaždenia, podpisový vzor likvidátora, úplné znenie zakladateľského dokumentu, podanie na registrový súd, zverejnenie v obchodnom vestníku a ďalšie úkony, ktoré v kompletnom znení nájdete na webovej stránke www.ezmluva.sk. O likvidáciu firmy Ezmluva.sk môžete požiadať napríklad prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý je dostupný online, prípadne sa na nej môžete dohodnúť aj telefonicky, a to na čísle +421 905 341 866. Uľahčite si ukončenie podnikania a využite služby eZmluvy, ktoré Vás odbremenia od nepríjemných povinností.

podnikateľ

Okrem likvidácie spoločnosti Vám eZmluva poskytuje aj ďalšie služby spojené s podnikaním. Obráťte sa na eZmluvu v prípade začínajúceho podnikania. Vybavia za Vás založenie spoločnosti s. r. o., založenie spoločnosti a. s., založenie občianskeho združenia, založenie družstva. Pomôžu Vám s predajom s. r. o., či a. s., ale aj s predajom európskej spoločnosti. V prípade plánovaného podnikania Vám určite pomôže možnosť využitia virtuálneho sídla. S ním ušetríte množstvo financií, ktoré by ste museli investovať do kancelárskych priestorov. Rovnako Vám eZmluva ponúka svoje spoľahlivé účtovnícke služby. Všetky služby spojené s podnikaním sú k dispozícii na stránke www.ezmluva.sk.