Nezařazené

Kvalitné slovenské matrace

Pre zdravie a dobrú náladu potrebujeme kvalitný, ničím nerušený spánok. Náš spánok ovplyvňuje viacero faktorov, no jeden z najzásadnejších je podklad, na akom spíme, čiže matrac. Ak chcete dosiahnuť maximálne pohodlie počas Vášho spánku, vyberte si matrace z našej spoločnosti SEGUM. Sme slovenský výrobca postelí a matracov a môžeme sa pochváliť 29 rokmi skúseností. Tie sme pretavili do výroby vysokokvalitných, zdravotných matracov za dostupnú cenu. Dávame si záležať nielen na použitých materiáloch, ale starostlivo vyberáme aj ich dodávateľov, pričom prihliadame aj na ekologickosť výrobných postupov.

postel

V našej ponuke nájdete rôzne typy matracov, ako pružinové, taštičkové, s pamäťovou penou, studenou alebo komfortnou penou, matrace s latexovou alebo gumokokosovou vrstvou a ďalšie. V prípade, že si zvolíte pružinový matrac, radi by sme Vám predstavili našu Family Vertinova segum.sk. Pružina Vertinova patrí medzi naše najnovšie vyvinuté pružiny. Špecifickým vinutím pružiny sme dosiahli, že v matraci s jej použitím sa nachádza až o 36% viac pružiny ako v prípade bežne používanej Bonell pružiny. Dosiahnutá pružnosť matracu výrazne ovplyvňuje jeho pohodlnosť, ale zároveň zvyšuje oporu celému telu, a to rovnomerne.

žena pri okne

Pružinu Vertinova je zárukou špičkového matraca, ktorý Vám bude robiť radosť každú jednu noc. Samotné pružiny nám dodáva spoločnosť Leggett & Platt zo Spojených štátov amerických. Neviete sa rozhodnúť pre ten správny typ matracu cez internet? Pozývame Vás do našich predajní v Bratislave v obchodnom centre Pharos alebo na Bosákovej ulici, v Senici na Železničnej ulici, ale aj v Žiline na Kamennej ceste. V predajni na Vás bude čakať náš vyškolený a ochotný personál, ktorý Vám poradí s výberom toho najlepšieho matracu presne podľa Vašich predstáv. Neprebúdzajte sa unavení a s bolesťou chrbta. Spite na tom najvhodnejšom podklade, na slovenských matracoch SEGUM.