Krása

Žiarovky GU10 môžete použiť kdekoľvek

S LED technológiou sa stretávame už viac rokov a neberieme ju ako úplnú novinku, pretože už mnoho domácností či verejných priestranstiev je osvetlených práve osvetľovacími telesami vyrobených touto technológiou. Celkom úspešne vytláča klasické svietidlá a žiarovky práve vďaka svojim vlastnostiam. Dlhá životnosť, úspornosť, šetrnosť k životnému prostrediu, kvalita a výkon spolu s netradičným dizajnom a variabilnosťou použitia patria LED svietidlá k skupine výrobkov, ktoré dostali zelenú a stali sa trendom vo svojej kategórii. Bodové žiarovky s označením SMD LED GU10 sú najobľúbenejšie typy hlavne preto, že ich dokážeme jednoducho použiť do podhľadov, kde vytvárajú netradičné svetelné možnosti, interiér osvetľujú ako doplnkové, ale aj hlavné osvetlenie a stmievatelne led gu10 dokážu vytvoriť veľmi originálnu a nezameniteľnú atmosféru.

Štýl osvetlenia novej generácie

GU10 sa jednoducho inštalujú do sadrokartónových podhľadov či stien, kde nenápadným spôsobom ovplyvnia svetlo v danom priestore. Vyrábajú sa s implementovaným SMD či COB LED čipom, vyznačujú sa vysokým indexom podania farieb CRI80, ktoré zobrazujú verne a prirodzene, takisto sú vybavené CCD driverom s cieľom zabezpečiť, že po vypnutí nebudú žiarovky už ani jemne blikať či svietiť. Ponúkajú široké farebné spektrum, od bielych odtieňov až po príjemné farby dúhy.

Svetlo nás dokáže fascinovať

Rozžiaria priestor aj vďaka možnosti voľby plynulých prechodov medzi odtieňmi bielej, ale aj ostatných farieb. Intenzitu a rýchlosť striedania farieb, a tiež možnosť nastavenia stmievateľnosti sú benefity, ktoré tieto žiarovky zákazníkom ponúkajú. Využiť ich môžu bary na diskotékach, v hoteloch, výkladoch a podobne. Diaľkový ovládač je kompatibilný so žiarovkami, môžete ním ovládať viacero, či dokonca neobmedzený počet žiaroviek, čo umožňuje mať jedným ovládačom pod kontrolou osvetlenie vo všetkých miestnostiach. Dosah je až 30 metrov a frekvencia na úrovni 2,4GHz.