Výrobky

Moderné sklenené steny

Moderné trendy v interiérovom dizajne prajú sklu a skleneným prvkom. V moderných priestoroch majú preto svoje miesto aj sklenene steny interier. Dajú sa realizovať rôznymi zaujímavými spôsobmi a v otvorených priestoroch tak predstavujú skvelý spôsob, ako priestor efektívne predeliť na menšie miestnosti a zároveň ho nechať otvorený, prepojený a dokonale presvetlený. To všetko sklenené steny dokážu zariadiť. Preto sa dnes veľmi často využívajú na predelenie veľkých open space kancelárskych priestorov alebo podobných pracovísk, pobočiek a podobne.

moderný interiér

Priestor je pomocou sklenených stien predelený a zároveň poskytuje patričné vizuálne prepojenie. Sklenené steny navyše ušetria množstvo dodatočného priestoru. Sú tenké a dajú sa veľmi atraktívne prepojiť a nainštalovať. Upevnené o podlahu a strop sa delia na 3 druhy. Celosklenená priečka bez dverí, slúži ako samostatná stena a môže sa vyrábať bez rámu alebo s rámom. Následne tu máme stenu s otváracími dverami, zväčša upevnenými na pántoch, no a tretí druh je sklenené stena s posuvnými dverami, ktorá je atraktívna dizajnom a znova ušetrí mnoho miesta navyše.

sklenené steny

Vybrať si kvalitného dodávateľa sklenej steny je esenciálne pre dobre odvedenú prácu. Stena je potom dobrým izolantom, dokáže držať tepelné prostredie, alebo sa dá izolovať od hluku či vybaviť ďalšími modernizáciami, ktoré sa dnes stále posúvajú ďalej. Presklené steny sa dajú umiestňovať aj v domácom prostredí v bytoch, apartmánoch alebo rodinných domoch a sú atraktívnym oživením a dizajnovým prvkom priestoru, ktorý bude každý obdivovať. Dizajn interiéru sa v poslednom období dostal naozaj u ľudí vysoko. Každý chce mať krásny domov a chce sa v práci cítiť naozaj dobre a komfortne. Čisté a moderné prostredie predsa zvyšuje aj efektivitu práce zamestnancov. A práve sklenené steny a podobné prvky k tomu dopomáhajú svojím dielom.