Výrobky

Obálky s fóliou

Ak často odosielateľ poštu či balíčky viete, že najdôležitejšie je tovar správne zabaliť. Po prvé, zle zabalený tovar by vám kuriér či pošta nemusela ani prevziať do prepravy, ale tiež riskujete, že sa behom prepravy môže poškodiť a znehodnotiť. A dnes si málokto dáva svoje balíčky bežne poistiť. Je jednoduchšie riešenie ako zháňať vždy keď potrebujete krabice, výplne a lepiace pásky. Dnes si môžete kúpiť bublinkovú obálku.

obálky

Bublinkové obálky.

Ide o druh obálky, ktorá je výrazne podobná klasickým bielym obálkam. Odlišuje sa však už v samotnom materiáli, z ktorého je vyrobená. Zatiaľ čo bežná obálka je z papiera, ktorý sa ľahko roztrhne pri akejkoľvek manipulácii, bublinková obálka má povrch z kvalitnejšieho a pevnejšieho materiálu a tak ľahko sa nepoškodí. Nehrozí také jednoduché roztrhnutie a dokonca povrch je aj vodeodolný. Váš tovar sa nezničí ani v prípade kontaktu s vodou.

Ďalšou veľkou výhodou, prečo sa bublinkové obálky používajú na odosielanie balíčkov čoraz častejšie je ich ochranná funkcia. Bezpečnosť tovaru v obálke počas prepravy zabezpečí bublinková fólia, ktorá je nalepená z vnútornej strany bublinkovej obálky. Bublinková fólia sa dlhé roky používa na balenie materiálu. Vďaka vzduchovým bublinkám je tovar zabalený do bublinkovej fólie chránený pred nárazom a rozbitie je minimálne.

obálka

Ak potrebujete odoslať balíček, bublinková fólia je tým najlepším riešením. Vaša zásielka sa dostaví ku svojmu majiteľovi bez poškodení. Kvalitné bublinkové obálky nájdete na 2packsk.sk. V ponuke nájdete bublinkové obálky rôznych veľkosti a tvarov. Ideálne pre odosielanie dôležitých dokumentov, textilu, či iných drobných predmetov. Vybrať si môžete tiež z viacerých farebných prevedení. Okrem klasickej bielej farby 2packsk.sk ponúka tiež holografické či čierne matné prevedenie. Navštívte stránku 2packsks.sk a vyberte si ešte dnes svoje bublinkové obálky.