Výrobky

Plastové dvere na balkón

Balkón predstavuje pre mnohých istú oázu pokoja, ktorá poskytuje výhľad a dávku čerstvého vzduchu. V obklopení značnej dávky zelene a s možnosťou pohodlného sedenia, si každý v prostredí balóna nájde chvíľku pre seba a dopraje si chvíľku potrebného oddychu. Obľúbený nápoj, ranná káva, kniha, príjemné osvetlenie vo večerných hodinách, nádych, výdych, to všetko sa bezpodmienečne spája s balkónovým priestorom a pobytom na balkóne.

Ak rekonštruujete váš príbytok, alebo pracujete na vašej novostavbe, istotne viete, čo všetko daná činnosť so sebou prináša. Organizovanie, vyberanie a kupovanie potrebných produktov, bez ktorých sa dané miestnosti nezaobídu. Balkón by nebol balkónom bez balkónových dverí. Akým materiálom dáte prednosť? Aké materiály ladia s vašim príbytkom?

spálňa s balkónom

Plastové balkónové dvere sa vyznačuje výbornými izolačnými vlastnosťami, ktoré spĺňajú na jednotku. Držia teplo v miestnosti, zabraňujú jeho úniku ako aj prieniku chladného vzduchu do vnútra z vonkajších priestorov. Vyznačujú sa nielen tepelnou, ale aj zvukovou izoláciou. Ich cenová dostupnosť je prijateľná pre bežných spotrebiteľov a predstavujú investíciu, ktorá stojí za to.

Vyberte si z našej ponuky produkt, ktorý vám vyhovuje aj po estetickej stránke a spĺňa vaše predstavy a očakávania. Balkónové dvere sú vyplnené sklom, aby ste už zvnútra vášho príbytku mohli sledovať a vnímať, čo sa deje za balkónovými dverami a dopriali si určitý výhľad. Výhľad, ktorý poskytuje balkón a jeho špecifické umiestnenie.

stavby s balkónmi

Po potvrdení vašej objednávky, náš tím vyškolených pracovníkov, vymeria miesto, kde sa majú nachádzať balkónové dvere. Balkónové dvere vám vyrobíme na základe presných rozmerov, na mieru pre vás. Výrobok vám dovezieme a zmontujeme. Celý proces je pre vás jednoduchý. Poskytujeme kvalitné služby, ktoré majú pozitívne ohlasy od našich spokojných zákazníkov. Vyberať si môžete z viacerých farieb dostupných balkónových dverí, čím môžete vytvoriť efekt drevených alebo nerezových balkónových dverí.