Podnikanie

Sexi temperament z východu

Ľudia majú rôzne dôvody na to, aby navštívili sexuálne zoznamky – zvyčajne ide o možnosť spontánneho sexu, jednorazovky, ale aj dlhodobejšieho sexuálneho kontaktu. Práve internet je veľmi dobrým priestorom na takéto zoznamovanie, ponúka široké možnosti výberu a je len na vás, čo uprednostňujete – väčšinou takto nájdete to, čo hľadáte. Na svoje si prídu nezadaní aj zadaní či dokonca ženatí – je zaručená istá miera diskrétnosti. Ak vám navyše ide o úlet či pobavenie, o nezáväzný sex, ste na správnej adrese.

sexi

Čo nájdete na zoznamke v metropole východného Slovenska, v Košiciach?

Starú známu klasiku, ale aj netradičné, originálne, ale aj grotesktné inzeráty – až je prekvapivé, ako niektoré inzeráty hýria nápaditosťou. Zdá sa však, že veľa inzerátov sa usiluje v prvom rade zaujať za každú cenu – a v niektorých prípadoch aj pobaviť. Trendy z ruských zoznamiek, ktoré sú miestami až neskutočné (napríklad korpulentné dámy pri mikrovlnnej rúre alebo obrázok so sliepkou – čo zrejme na prvý pohľad nepôsobí zvlášť eroticky a príťažlivo) nachádzame aj tu vo slovenskej verzii. Na tom nie je vlastne nič zlé – tento gýč neublíži, dokáže osloviť a nájde si svojich príjemcov, ktorí ho ocenia.

sexi žena

Na druhej strane je to aj isté vybočenie z radu, pokus o extravaganciu, a preto často nachádzame nevkusné trigrované „sexi“ vzory, ktoré majú úplne opačný efekt alebo morbídne pôsobiace prevedenia v kožušine. A samozrejme, všade prirodzenie… Nuž, pre niekoho aj to môže byť uchvacujúce… Košické inzeráty pôsobia aj temperamentnejšie, čo vidno https://www.lidovky.cz/foto.aspx%3Fr%3Dln_nazory%26c%3DA120917_125838_ln_nazory_sm%26foto%3DSK45e8cf_1lidl.JPG na formuláciách, ktoré naznačujú, že ide o ich dravosť, chtivosť a neskutočný apetít. Zdá sa, že sa oplatí ich navštíviť, ak máte záujem o nespútaný sex. Pre niekoho úchylka, pre niekoho neprípustné a pre niekoho možnosť spestrenia… Pissing je možno netradičná forma zábavy, ale v sexpriemysle je pokladaná za formu „vodného športu“. Košická sex zoznamka dokonale prekvapuje práve touto špecialitou a ak ste tiež fanúšikmi tejto zaujímavosti, navštívte ich – aj na webstránke.