Nezařazené

Tantra masáž Bratislava – to najlepšie, čo môžete pre svoje telo urobiť.

Ste ten typ človeka, ktorý rád experimentuje? Radi sa oddávate pôžitkom a vychutnávaniu si pokoja a relaxu? Chcete zažiť nevšedné zážitky a poštekliť svoje zmysly exotikou? Tantra massage centrum – bratislavatantra.sk je v tom prípade pre vás to, čo vaše túžby určite uspokojí. Možnože ste o tantre počuli, ale zatiaľ ste nemali šancu ju vyskúšať. My vám preto ponúkame priestor zažiť tantru na vlastnej koži. A samozrejme na vlastnom tele.

Masaz

V čom je tantra taká výnimočná a odlišná od bežných masáží? Masírovanie je neodmysliteľnou súčasťou ako klasických, tak aj tantra masáží. Tie však idú ešte ďalej. Telo ako celok, to nie je len fyzická konštrukcia, je to samozrejme aj duchovná stránka. Tam patrí aj naša sexualita. Na sexuálnu energiu, jej povzbudenie, znovuobjavenie a vychutnávanie sa zameriava práve tantra. Netreba si ju mýliť s kamasutrou, o sex v tantre vonkoncom nejde. Tantrou si milostný akt môžete skvalitniť, avšak pri návšteve tantra masážneho centra ho určite neočakávajte. Čo tu zaručene nájdete sú príjemné, profesionálne školené masérky, ktoré vás prevedú celou masážou tak, aby ste odchádzali zrelaxovaní nielen telesne, ale hlavne duševne. A zároveň plní novej dávky erotickej energie, s ktorou môžete ďalej pracovať aj napríklad vo svojom partnerskom živote.

Tantra2

Každá tantra masáž v Bratislava tantra centre sa začína namaste rituálom. Týmto spôsobom sa správne naladíte na celý nasledujúci akt, zladíte svoje dýchanie a vytvoríte tak akési duchovné spojenie s masérkou. Nasleduje samotná masáž pozostávajúca z niekoľkých pasáží. Podobne, ako pri klasických masážach sa masérka bude sústreďovať na uvoľnenie všetkých častí tela pomocou príjemných dotykov. Od hlavy až po päty. Pritom sa zameria hlavne na miesta, ktoré sú tiež erotogénnymi zónami. Čerešničkou na torte je masáž intímnych partií, čo však podľa preferencií môžete aj vynechať.