Krása

Tričko či vankúš s fotopotlačou môže potešiť rovnako ako každý iný darček

Téma, ktorú poznáme všetci, narodeniny či meniny alebo iný dôvod na oslavu, to všetko sú udalosti, ktoré nás dokážu potrápiť hlavne pri premýšľaní na darčekom, ktorý by mal byť príjemným prekvapením. S blížiacimi sa Vianocami si to uvedomujeme intenzívnejšie, hľadanie je náročné na čas, ale ak nevieme akým smerom sa vydať, je to ešte horšie. Pomôcť by nám mohli nápady na netradičné darčeky.

Biely vankúš si žiada zaujímavú potlač

Námetov na darčeky je neskutočne veľa, z každej strany sa na nás valia reklamy z rozličných oblastí, módy, športu, kozmetiky, parfumérie, pričom do úvahy prichádzajú všetky, no rozhodovanie je nakoniec aj tak na nás. Prezeranie, premýšľanie, porovnávanie či zvažovanie praktickosti danej veci nás môže priviesť späť na začiatok. Ale ak nám niekto vnukne dobrý nápad, treba sa nad ním aspoň zamyslieť, veď za to nedáme nič a nakoniec to môže byť práve ten pravý darček, na ktorý sme tak dlho nedokázali natrafiť.

Originálnym a netradičným darčekom môže byť napríklad fotopotlač na oblečení alebo iných veciach, ktoré nosíme či používame denne. Grafická firma Graphicsoul sa venuje tlačeniu grafických návrhov na tričká, detské body alebo ozdobné vankúšiky, svadobné tlačoviny https://www.graphicsoul.sk/kategoria-produktu/online-editor/svadobny-online-editor/, oznámenia, etikety na fľaše, menovky a podobne. Každý vankúšik sa môže stať originálom, ak si vyberiete námet podľa svojho vkusu. Stačí, ak nahráte fotografiu, pridáte nejaký text a nejaké témy či doplnky zo stránky firmy a pošlete im ju online. Grafici vám tento návrh vytlačia na vankúš, ktorý má rozmer 40x40cm.

Chlapec v nápaditom tričku

Pochváliť sa pekným tričkom s fotopotlačou, určenou len pre vás je fajn, všetky tričká majú tubulárny strih, vy pošlete svoj nápad na potlač a poštou vám príde hotové tričko, takisto je možné upraviť aj detské body, ak sa rozhodnete pre niektorý z obrázkov na stránke firmy, vyskladať si môžete aj text, motív, farebnosť a podobne, všetky nápady grafici upravia a vy sa môžete tešiť na balík s prekvapením.