Výrobky

Voda Servis

Tvrdá voda, voda zo studne, ktorá sa nedá piť, kontaminovaná voda, alebo znečistená voda vo vašom akváriu či v bazéne? Neviete si s takýmto niečim rady? Stačí sa obrátiť na odborníka a tým je spoločnosť Voda Servis. Voda servis vám s každým problémom znečistenej či tvrdej vody dokáže pomôcť. V rámci svojej práce robí aj poradenstvo a konzultácie ohľadne akéhokoľvek problému s vašou vodou. Stačí zavolať na uvedené telefónne číslo alebo napísať mail, ktorý taktiež nájdete na internetovej stránke a dohodnúť si poradenstvo a konzultáciu Vodaservis. Zamestnanci Voda Servisu vám radi a odborne poradia a poskytnú potrebné informácie, aby ste spoločne mohli vyriešiť problém s vašou vodou.

čistá voda

Navrhnú vám ideálne možnosti riešenie, ktoré budu pre vás cenovo prijateľné a taktiež 100% účinné. Vo Voda Servise nájdete všetko na riešenie problému s vašou vodou a jej úpravou. Náš personál je odborne zaškolený v problematike úpravy vody, preto vie navrhnúť vždy účinné realizácie a technológie šité na mieru pre každého zákazníka. Čistá a nezávadná voda je pre človeka nepostrádateľná, my vo Voda Servise to vieme a preto sa zaoberáme každým vašim problémom, s ktorým ste sa na nás obrátili. Robíme úpravu vody nie len v domácnostiach ale aj v priemysle a naše poradenstvo a konzultácie vždy individuálne prispôsobujeme potrebám a možnostiam klienta.

filter

Poradenstvo a konzultácie robíme pre našich zákazníkov úplne zdarma. Pri realizácii montáže vám Voda Servis ponúka tiež bezplatnú prehliadku, na ktorej sa dozvieme skutočný stav a možnosti samotnej realizácie. Na našej stránke môžete nájsť aj rôzne druhy filtrov alebo iné možnosti úpravy vody, ktoré si môžete objednať priamo z našej stránky a zrealizovať montáž, alebo úpravu vody sami, alebo môžete to všetko prísť urobiť za vás. Tieto všetky detaily preberieme spoločne pri našej konzultácii.