Výrobky

Zatieňte nsvoju terasu

Samozrejme teraz sa otočená na slnečnú stranu je oveľa príjemnejšie, ako keby sme mali mať na terase chládok a zimu. Niekedy však máme silného slnka počas leta viac ako dosť. Práve horúce leto spôsobuje, že na terase netrávime toľko času koľko by sme chceli. Slnko je na balkóne či terase super, ale iba do doby, kedy je znesiteľné. Ak máte problém so slnečnou terasou a počas najsilnejšieho slnečného žiarenia na nej jednoducho nevydržíte, zaobstarajte si tienenie. Tienenie na terasu nie je žiadny luxus. Podľa typu tienenia si môžete zaobstarať lacnejšie textilné rolety alebo aj mimoriadne kvalitné exteriérové žalúzie z hliníka.

rolety

Je už len na vás aký typ potrebujete a v akých podmienkach žijete. Textilné rolety sú mimoriadne praktické a dokážu vám výrazne pomôcť práve s tienením proti slnku. Takéto rolety z textílie sú semipriehľadné, čo znamená, že aj keď sú stiahnuté na terasu vám bude prenikať časť slnečného denného svetla. Vďaka tomu môžete mať rolety úplne stiahnuté a nebudete mať pocit zatemnenej terasy. Rolety na terasy z textílie vám takisto dokážu pomôcť pri slabších nepriaznivých podmienkach ako dážď či vietor. Textilné rolety sú vhodné aj v prípade, že vás vo večerných hodinách na terase otravuje hmyz.

tienenie terasy

Na druhej strane exteriérové žalúzie z hliníka sú svojou kvalitou na popredných priečkach. Hliník je mimoriadne odolný a kvalitný a ani silný vietor nespôsobí na vašej terase škody. Ak máte exteriérové žalúzie aj na dome na oknách určite viete, že zabezpečia dokonale tienenie a ochranu majtku. Veľkou výhodou exteriérových žalúzií jr aj možnosť diaľkového ovládania. Nie je tienenie na terasu ako tienenie. Ak hľadáte na svoju terasu len to najlepšie, zvoľte si screennoverolety.sk, kde vám vytvoria tienenie na terasu či balkón podľa vašich osobných požiadaviek a najmä presne na mieru.