Výrobky

Všetko pre milovníkov čaju

Dnes už ani u nás na Slovensku nie je žiadnou novinkou to, že z Japonska pochádzajú tie najlepšie zelené čaje aké si len môžete vychutnať a dopriať. Výhody pitia zeleného čaju sú známe po celom svete a ani náš Organický sypaný zelený KUKICHA ČAJ Totalvital nie je žiadnou výnimkou. Kúpte si tento skvelý čaj s výnimočnou chuťou a vysokým množstvom živín pre Vaše telo. Tento čaj si môžete vychutnávať kedykoľvek počas dňa bez výčitiek. Jemná chuť zeleného čaju si získa naozaj každého milovníka tejto nenahraditeľnej chute, takže ak patríte aj Vy medzi ľudí, ktorí si nevedia deň bez šálky zeleného čaju predstaviť, tak práve toto môže byť Vaša nová obľúbená a každodenná šálka čaju.

zelený čaj

Zvyknúť si na novú rutinu býva niekedy ťažšie a inokedy si zmenu takmer ani nepovšimneme. Tento čaj obsahuje naozaj veľmi málo kofeínu, takže jeho pitie aj v neskorších hodinách Vám žiadnym spôsobom nenaruší pokojný nočný spánok. Tento sto percentný BIO zelený čaj u nás nájdete dostupný neustále a dokonca aj vo výhodných baleniach, pri ktorých si môžete urobiť zásoby na celý mesiac. Nekvalitné zelené čaje kúpite dnes už kdekoľvek ale len málo kde si dokážete nakúpiť tieto čaje v prémiovej BIO kvalite s pravou chuťou, ktorá obohatí Vaše zmysli.

kukicha

Náš e-shop Vám ponúka len prvotriedne produkty a žiadne lacné napodobeniny čajov a výživových doplnkov. Stavte na ozajstnú kvalitu a nakupujte u nás pravidelne. Pri nákupe za viac ako 30€ navyše môžete ušetriť pri doprave, pretože v takomto prípade máte u nás dopravu úplne zadarmo! Nepremeškajte ani naše sezónne zľavy a nakupujte vo veľkom vtedy keď sa to oplatí rovnako ako aj počas celého roka. Vaše objednávky budú spracované okamžite po obdržaní a tak svoje produkty budete mať doma už do pár dní. Tešíme sa na každú Vašu objednávku, ktorú dostaneme. Užívajte si tie najlepšie BIO produkty prémiovej kvality a urobte niečo dobré pre svoje zdravie.