Krása

Do bubliniek môžete pokojne zabaliť hocičo

Obchodníci sa už predaju online cez internet takmer celkom prispôsobili, čoraz viac z nich si zriaďuje stránku, eshop, ktorý je dostupný pre každého zákazníka, ak má záujem o kúpu jeho tovaru. Takto sa oveľa viac priblížia potrebám spotrebiteľov a dokážu im ponúknuť všetko a hlavne rýchlo.

Toto by sa v bublinkovej obálke nestalo...

Predvianočný čas je zaťažkávacou skúškou hlavne pre poštu a kuriérske služby, pretože sa masívne hrnieme na poštu a posielame darčeky v rámci Slovenska, ale aj do ďalekých destinácií. Radosť chceme urobiť všetkým svojim blízkym či priateľom, preto zháňame bublinkove obalky darčeky najrôznejších typov, ale pritom musíme vyriešiť aj ich zabalenie, aby sa na miesto určenia dostali v rovnakom stave ako pred prepravou.

Plastové obálky už netreba asi nikomu predstavovať, bežne po nich siahame, ak posielame čokoľvek poštou, v mnohých veľkostiach či farebných alternatívach sa dajú zakúpiť priamo na pošte. Sú vyrobené z odolného plastu, ktorý môže mať uzatváranie na zip, lepiacim pásikom alebo posuvným jazdcom, všetky sú spoľahlivé a obsah dokážu udržať v obálke pokiaľ nedocestuje tam, kam treba. Vonkajšia strana obálok môže byť farebná, holografická či matná čierna, vnútorná je však čiernej farby, aby nebolo viditeľné, čo sa v nej ukrýva.

Klasická plastová obálka však niektoré krehkejšie predmety neochránila dostatočne, preto sa výrobcovia rozhodli vyrobiť obálky s bublinkovou fóliou na ich vnútornej strane, tie majú za úlohu suplovať mäkkú výstelku, ktorá by zaistila spoľahlivú ochranu obsahu obálky. A tak sa stali vyhľadávanými pri balení bižutérie, drobných súčiastok, kozmetiky, dokumentov, tlačovín, kníh či kuchynských drobností alebo textilných výrobkov menšej veľkosti.

Uskladniť ich už nie je problém

Mnohé z predmetov sú náchylné na poškodenie vlhkosťou, prachom, nečistotami či slnečnými lúčmi, no to sa v týchto obálkach nemôže stať, spoľahlivé uzatváranie ich pred týmito nástrahami chráni, dokonca ani drobný hmyz nemá šancu dostať sa do vnútra, takže ich pokojne používajte aj doma, ak chcete uskladniť tovar, ktorý ich priťahuje. Sypké hmoty alebo bylinky, čaje či koreniny, sú aromatické a lákajú hmyz, no do plastových obálok sa tak ľahko nedostanú.