Podnikanie

Relax, rozkoš, umenie – to je tantra masáž

O pozitívnych účinkoch masáže netreba nikoho presviedčať, erotická tantra masáž má však v sebe ďalšie špecifiká, po ktorých by ste rozhodne mali siahnuť. Aj v rámci nej sú špecifické druhy masáží, ktoré si môžete vybrať podľa vlastných preferencií. Výber je, samozrejme, na vás. Klasická tantra masáž je na začiatok tá pravá skúsenosť vzhľadom na to, že základom tantra masáže je aj metóda sebapoznania. Len pri dostatočnej stimulácii telo zisťuje, aké dotyky sú preň najpríjemnejšie a objavuje svoje erotogénne zóny. Masáž je vyhľadávaná pre tých, ktorí sa radi nechávajú viesť a profesionálna masérka im zabezpečí všetko to, čo potrebujú.

tantra

Ďalším levelom je tantrická masáž telo na telo – kĺzanie po nahom tele za pomoci masážneho olejčeka je vzrušujúcim spríjemnením dňa s vyvrcholením. Nuru masáž je vykonávaná prostredníctvom nuru gélu bez akýchkoľvek umelých látok, ktorý aplikáciou na nahé telo dokáže doslova zázraky. Po spoločnej sprche nasleduje ručná a celotelová masáž. Romantická tantra je plná nežnosti a láskavých dotykov – k dokonalému zážitku pomôže http://www.pluska.sk/izdravie/liecba/staci-tak-malo-rakovinu-pomoze-liecit-virus-veria-vedci.html kombinácia krásnej masérky v sexi bielizni, pohár sektu, sladké potešenie a spoločný kúpeľ. Čo viac si môcť ešte priať ako dve vyvrcholenia na záver tohto fantastického spojenia?

nuru masáž

Senzuálna masáž je okrem celotelovej aj masážou prostaty – dochádza k jej prekrveniu, čím sa predchádza možnosti rakovine prostaty, ktorá je v súčasnosti veľkým ohrozením pre mužov. Zo zdravotného hľadiska je teda prospešná, samozrejme, s dodržaním všetkých hygienických zásad. Klient má u nás na výber z ďalších zaujímavých masáží – Magic Tantra, párová tantra Couple Tantra a špeciálna 4. ručná v sprievode dvoch masérok. Nech si zvolíte akúkoľvek z masáží, môžete len získať. Netreba zabúdať, že tantra nemá nič spoločné so sexuálnymi službami, ale ide o staroveké umenie zabezpečujúce fyzické a psychické uvoľnenie a umožňuje dosiahnuť aj estetický zážitok. Ak sa rozhodnete pre naše služby, sme vám k dispozícii na Ventúrskej ulici v Bratislave počas otváracích hodín 9.00 do 23:01, detailnejšie informácie a možnosť rezervácie na naši stránke.