Výrobky

Dodajte svojmu balkónu šmrnc

Máte krásny dom ale aj priestor mimo interiéru si zaslúži Vašu pozornosť a vysokú kvalitu. Táto dizajnová, moderná vychytávka Vás zaručene dostane. Pýtate sa : – Čo to tak môže byť?- Či už je to na zemi alebo vo,,vzduchu,, predstavíme Vám dizajnovú pecku pre odvážnych, moderne zmýšľajúcich a ekologicky založených fajnšmekrov. Je ním nerezové zábradlie exteriér. Hovoríte si možno že kov a vonkajšie prostredie nejdú dohromady. Opak je ale pravdou. Táto žiadaná novinka je vhodná práve do najťažších podmienok – dažďa, snehu, vetru a pálivému slnku. Tam kde obyčajná oceľ zlyháva a iné kovy potrebujú drahé povrchové ošetrenia, nerezová oceľ žiary v každom počasí.

Už máte premyslené aké zábradlie bude zdobiť Váš balkón?

Vďačí za to svojmu zloženiu. To úspešne odoláva oxidácii a poskytuje tak plnú funkčnosť a estetiku po dlhú dobu. Nielen to, prispôsobí sa Vám. Ak nemáte záujem o prázdne miesto a neželáte si aby cez balkón prefukoval silný vietor, je to práve nerez, ktorý spája a udržuje sklenené či plastové tabule presne tam kde majú byť. Bez zbytočného a otravného vŕzgania a vibrácií pri silnejšom vetre. Toto zábradlie Vás v exteriéry a situáciách ktoré môžu prísť zaručene podrží. Vyberte si matnú či zrkadlovú verziu. Každá je kvalitná, odolná a zachováva hygienický štandard. Poskytuje zároveň možnosť rôznorodosti a výberu. Takto si nájde svoje zábradlie na balkón či vyvýšenú terasu aj ten najnáročnejší zákazník.

Drevené zábradlia predstavujú bezpečnostné riziko

Vyhrajte sa so svojou fantáziou a nebojte sa svoje plány prezradiť odbornému personálu, ktorý zariaďuje Vašu objednávku. Servis je na skutočne vysokej úrovni, rovnako ako starostlivosť o zákazníka a jeho potreby, vrátane plnej informovanosti a ochoty poradiť. Balkón bude žiariť a bude bezpečný nielen pre Vás ale aj pre vaše deti. Nakoľko veľa znesie. Je pripravený na opieranie a udržanie primeranej váhy a tlaku. Staré maľované zábradlia a drevo sa pomaly stáva minulosťou. Nielen pre nedostatočnú kvalitu materiálov a ich rýchle opotrebenie ale aj pre náročné udržiavanie, ktoré potrebujú. Vymeňte staré zábradlie za nové, také, ktoré splní vaše sny o dizajnovom kúsku skovanom v tradičnom doplnku exteriérového priestoru.