Výrobky

Rekonštruujeme horský penzión

Ubytovanie v horskom prostredí je veľmi vyhľadávaný typ rekreačného pobytu. Ľudia navštevujú tuzemské rekreačné zariadenia veľmi radi a dávajú im niekedy prednosť aj pred zahraničnými destináciami. V tomto smere majú majitelia horských hotelov, penziónov a dreveníc veľkú výhodu, pretože majú svojim klientom čo ponúknuť. Samotné horské prostredie však nestačí, musíte mať k dispozícii ubytovanie na úrovni, zaistenej po bezpečnostnej stránke, a zároveň zaujímavé a dostatočne atraktívne.

vonkajší bazén

Ak v penzióne dosluhuje vnútorné vybavenie a niektoré stavebné prvky je nutné vymeniť za nové, prípadne sa rozhodnete pre zmenu vnútornej dispozície, potom prichádza na rad stavebná rekonštrukcia. Jej súčasťou môže byť aj schodisko a zábradlie.

nerezové zábradlie

Zábradlie je možné zhotoviť z rôznych materiálov, v horách to býva najčastejšie drevo, ale veľmi obľúbené, bezpečné a dostatočne zaujímavé po estetickej stránke je aj nerezová oceľ. Zábradlia nerezové disponujú vlastnosťami, s ktorými dobre konkurujú ostatným riešeniam, a my by sme sa tu mohli o niektorých v krátkosti zmieniť.

Pevnosť konštrukcie – ak chcete mať istotu, čo sa týka pevnosti zábradlia pre akékoľvek priestory, stavte na nerezovú oceľ. Je to vlastne konštrukčná oceľ legovaná najmä chrómom, niklom a molybdénom, ktorá za bežných poveternostných podmienok a teplôt prakticky vôbec nekoroduje.

Bezúdržbovosť – že nerezovú oceľ nemusíte natierať, brúsiť, lakovať či inak upravovať, aby vám vydržala dobre slúžiť, je známa vec. Nemusíte sa o ňu starať prakticky vôbec, iba ju tu a tam čistiť, podľa potreby a aktuálnej situácie.

Moderný štýl – vnútorné vybavenie niektorých penziónov môže byť realizované v modernom poňatí, bude tu k dispozícii napríklad okrúhly či oválny bazén, sauna, vírivé vane či masážny salón, a to všetko bude vybavené najmodernejšou sanitárnou technikou. K tej sa skvele hodí práve nerezová oceľ a zábradlie tu nájde uplatnenie ako na schodoch, tak aj v blízkosti vodných rezervoárov a prevádzok masáží, kaderníckych služieb, pedikúry atp.