Politika

Zachráňme demokraciu

Je hrozná doba čo sa už deje je chorá doba nezmyselná . Vieme čo sa včera stalo je toto vraj demokracia choré. Včera dňa 15.5.2024 nejaký blázon z Levíc vystrelil na F. des päť kráť vystrelil. Ten dotyčný je spisovateľ ale myslím si že musí niečo užívať nejaké drogy alebo nejakú návykovú látku. Je to nenormálny čin. Nech je aký je ale je človek pán Fico má za sebou 5 hod. operáciu ale je to vážne. Akurát počúvame správy dávajú mimoriadne správy kvôli tomuto čo sa stalo. Ja by k tomu dotyčnému čo to urobil dala nie že doživotný trest ale štránok. Je toto demokratický štát čo by sa človek bál ísť von za bieleho dňa. Choré už sa blázni celý svet hore nohami. Je hrozné koľko psychicky chorých ľudí chodí po svete. Minule tie bombové vyhrážky des . ja som akurát bola vo Vrábľoch mala som dosť. Čo by mal aj obyčajný človek ochranku nie len oni. Neznamená že je politik niekto.

zodpovednosť riadenia krajiny

K tomu bláznovi hrozí doživotie že roky mal vraj v legálne držal zbraň. Prehľadávajú mu byť. Tento atentát sa objavil na všetkých TV staniciach na celom svete. Modlíme sa za jeho zdravie a držíme palce pánovi Ficovi . On sám chudák má tri BAJPAS na srdci nie je to sranda je tam určitý vek keď toto prežije bude mať 60 rokov. Nuž teraz majú politici tzv. plné gate nie to sranda je to nenormálny ohavný čin. Bože zachráňme DEMOKRACIU. Ja ani za tie ich obrovské prachy by som nerobila v politike je to nebezpečné povolanie. Radšej robiť dve tri práce ako takú náročnú a nebezpečnú prácu. Ja budem radšej písať články a učiť online. A robiť tiež výživovú poradkyňu. Písal sa rok čo si spomínam 1990 deň 8 až 9 . 5. vtedy sa udiali parlamentné voľby. Určite vy starší si spomíname na nežnú revolúciu ktorá sa udiala v novembri 1989  ale nezdá sa mi to po toľkých rokoch ako dobrý nápad už sa začíname podobať na USA či Ukrajina viete asi čo myslím kvôli tým činnom.

politika je náročné povolanie

Pozrime sa trochu na demokraciu ja som to mala ako maturitnú otázku pred rokmi je to už dávno. Slovo demokracia znamená vláda ľudu pôvod má v Grécku znamená DEMOS tzv. ľud či KRATOS znamená vláda. Je to tzv. miera účasti ľudu v štátnej moci. Je to politické zariadenie ktoré má obrovskú zodpovednosť a vedú celú krajinu už akokoľvek ale vedú. Síce ľud na nich často hromží ale nech sa tam obyčajný ľud postaví a rokuje o dôležitých a zložitých veciach. Veď to nie med lízať nech by si to skúsili keď si trúfajú. Ja sa zaujímam tak trochu o politiku sledujem udalosti rôzneho typu. Aj čítam noviny a pod. Tzv. z každej strany. Sú ľudia taký jednoduchý nevzdelaný čo sa k tomu čudujú radšej komentujú hlúposti a sú nalepený na sociálnej sieti od rána do noci ale ich život ja neriešim.